Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYDRABIO SERUM 40ml

  Производител: BIODERMA
  Интензивен концентрат.Длабинска хидратација за ефект на свежина и моментална сјајност. Се препорачува за интензивна хидратација на дехидрирана кожа.Употреба:се нанесува на лицето и вратот наутро и/ или навечер после чистење на лицето.
  1.048,00 ден
  i h
  *
  *
  *