Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC 3-REGUL GLOBAL SKINCARE 40ml

  Производител: URIAGE
  Крема за проблематична кожа со акни со антиинфламаторно дејство,себорегулирачко дејство и кераторегулаторно дејство.АХА формулата ја намалува бактериската адхезија и ја обновува природната микрофлора на кожата што допринесува во отстранувањето на акните,комедоните и зголеменото лачење на себум.Нанесете наутро и/или навечер на чиста кожа.
  766,00 ден
  i h
  *
  *
  *