Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC CLEANSING GEL 150ml

  Производител: URIAGE
  Гел за миење на лице за масна кожа и кожа со акни.Содржи: AHA комплек кој има кераторегуларно дејство,себум редуцирачки комплек кој ја регулира продукцијата на себум и состојки кои ја регулираат инфламацијата на кожата.
  665,00 ден
  i h
  *
  *
  *