Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC EXFOLIATING MASK 100ml

  Производител: URIAGE
  Пилинг маска за масна кожа и кожа со акни.Се нанесува,се масира 3min.а потоа се измива,еднаш до два пати неделно.Содржи: AHA комплекс кој има кераторегуларно дејство,себум редуцирачки комплекс кој ја регулира продукцијата на себум и состојки кои ја регулираат инфламацијата на кожата.
  665,00 ден
  i h
  *
  *
  *