Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC K18 UNCLOGGING SKINCARE 40ml

  Производител: URIAGE
  Крема за кожа со комедони (митесери).Ја обновува текстурата на кожата преку нежен ексфолиантен ефект благодарение на ефикасната АХА формула.Ја матира,прочистува и хидрира кожата на лицето.Нанесете на суво,исчистено лице наутро и/или навечер.
  768,00 ден
  i h
  *
  *
  *