Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC R RESTRUCTURING SKINCARE 40ml

  Производител: URIAGE
  Обновувачка и смирувачка емулзија наменета за нега на исушена и иритирана (од антибиотска терапија или хемиски третман) масна кожа.Ја хидрира и заштитува кожата.Нанесете наутро и/или навечер на сува и чиста кожа.
  768,00 ден
  i h
  *
  *
  *