Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC SAPUN 100g

  Производител: URIAGE
  Сапун за миење на лице за масна кожа и кожа со акни.Содржи: AHA комплек кој има кераторегуларно дејство,себум редуцирачки комплек кој ја регулира продукцијата на себум и состојки кои ја регулираат инфламацијата на кожата.
  433,00 ден
  i h
  *
  *
  *