Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HYSEAC SOS PASTE 15g

  Производител: URIAGE
  Содржи чајно дрво,зелена глина,Zinc 20%,Talc 10%.Се нанесува навечер,локално,во делот на акните,а наутро се измива.Ги суши акните прочистува и го адсорбира вишокот на создадениот себум.резултатите се видливи за два дена.
  708,00 ден
  i h
  *
  *
  *