Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ICE POWER MAGNESIUM IN CREME 90g

  Производител: Fysioline
  ICE POWER MAGNESIUM IN CRÈME е специјална крема која во себе содржи магнезиум сулфат. Во тој облик, магнезиумот лесно се впива во кожата.При нанесување, ќе почувствувате ладно чувство.Брзо и ефикасно ја намалува мускулната тензија и го забрзува заздравувањето при мускулни напрегања.Се користи и превентивно за да се спречи настанувањето на мускулните грчеви.Се нанесува 2-3 пати дневно со масажа на мускулот со цел да се ослободи од мускулната тензија.
  459,00 ден
  i h
  *
  *
  *