Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  ICE POWER MSM 200ml

  Производител: Fysioline
  ICE POWER PLUS ладниот гел дополнет со MSM (Methylsulfonylmethane) преку намалување на температурата на меките ткива, чувствителноста на периферните нерви и мускулната напнатост, придонесува за брзо и делотворно смалување и ослободување на болката, воспаленијата и отоците на мускулите и зглобовите.Наменет за употреба при продолжена болка, прекумерен физички напор, притисок и тегоби во мускулите, како и при третман на зглобовите од артритис, артроза и теносиновитис ICE POWER PLUS не се препорачува за деца и бремени жени.
  840,00 ден
  i h
  *
  *
  *