Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  IHTIOL OINTMENT 30ml

  Производител: FITOFARM
  Ихтиол маст за чиреви.Има антибактериско,кератопластично и противвоспалително дејство.Се употребува како ефикасно средство при кожни проблеми:чиреви,иритации,воспаленија,гребнатини и други кожни оштетувања.Се нанесува 1-2 пати дневно на потребното место.не смее да дојде во контакт со очи.Не смее да се нанесува на отворени рани.
  96,00 ден
  i h
  *
  *
  *