Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  HAIR, SKIN, NAILS x 60 брзо растопувачки таблети

  Производител: JAMIESON
  JAMIESON КОСА, КОЖА, НОКТИ обезбедува 5000 mcg биотин во секоја вкусна, брзо растопувачка таблета.Биотинот е важен Б витамин кој му помага на телото да ги метаболизира нутриентите и обезбедува јака коса, здрава кожа и цврсти нокти.
  689,00 ден
  i h
  *
  *
  *