Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  CALCIUM+MAGNESIUM+ZINC x 100+100 capleti

  Производител: JAMIESON
  JAMIESON Calcium (Калциумот) е потребен за одржување на здрави коски и заби. Магнезиумот (Magnesium) помага да се намали заморот и исцрпеноста, за нормално психолошко функционирање и за функционирање на мускулите и нервниот систем. Цинкот (Zinc) помага да се одржуваат здрави коските, косата, ноктите и кожата. Исто така, игра улога во функционирањето на имунолошкиот систем и зачувувањето на видот.
  737,00 ден
  i h
  *
  *
  *