Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  COENZIM Q10 120 mg x 30+30 меки капсули

  Производител: JAMIESON
  COENZIM Q10 120 mg e моќен антиоксидант, CoQ10 помага за намалување оштетувањето од слободни радикали, ги штити клетките од предвремено стареење, ја зајакнува кардиоваскуларната активност и помага во производството на енергија. Помага во одржување на здрави нивоа на CoQ10 кај пациенти подложени на терапија со статини. JAMIESON КОЕНЗИМ Q10 120 mg го поддржува кардиоваскуларното здравје и превенира појава на мигрена.
  1.312,00 ден
  i h
  *
  *
  *