Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  IRON 50 mg x 60 обложени таблети

  Производител: JAMIESON
  IRON (ЖЕЛЕЗО) 50 mg се ослободува постепено во дигестивниот систем за да помогне во спречување или лекување на анемија предизвикана од недостаток на железо и помага при формирањето на црвените крвни клетки.
  668,00 ден
  i h
  *
  *
  *