Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OMEGA 3-6-9 1200 mg x 180 меки капсули

  Производител: JAMIESON
  OMEGA 3-6-9 1200 mg е нова формулација без мирис на риба и не предизвикува подригнување.Овој комплетен извор на омега 3, 6 и 9 масни киселини обезбедува природна антивоспалителна поддршка на здравјето на срцето, правилно функционирање на мозокот и помага во намалување на холестеролот. Оваа нова формулација од Jamieson е направена од PREMIUM рибино масло прочистено од токсини и нечистотии и збогатено со природен екстракт од лимон кој го спречува непријатниот мирис на риба.
  1.665,00 ден
  i h
  *
  *
  *