Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OMEGA 3 COMPLETE extra strength 600mg x 80 меки капсули

  Производител: JAMIESON
  OMEGA 3 COMPLETE е пречистена мешавина од премиум омега-3 рибини масла кои обезбедуваат високи концентрации на EPA и DHA во високо-апсорбирачката триглицеридна форма. Ефикасно го поддржува кардиоваскуларното и когнитивното здравје. Помага во намалување на холестеролот и го подобрува здравјето на срцето.
  889,00 ден
  i h
  *
  *
  *