Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAMIN C 1000mg x 100 обложени таблети

  Производител: JAMIESON
  VITAMIN C 1000 mg е производ со аскорбинска киселина и природна мешавина од рутин, хесперидин, цитрус биофлавоноиди, ацерола и шипинка, кои синергистички ја зголемуваат неговата функција.
  845,00 ден
  i h
  *
  *
  *