Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  VITAMIN E 400 IU x 100+20 меки капсули

  Производител: JAMIESON
  VITAMIN E 400 IU е производ кои содржи Д-алфа токоферол – биолошки најприфатливата форма на витамин Е. Витаминот Е придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес.
  1.185,00 ден
  i h
  *
  *
  *