Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  KINDER MULTIVITAMIN SIRUP

  Производител: QUEISSER PHARMA
  KINDER MULTIVITAMIN SYRUP-комбинација од 12 витамини и 5 минерали, збогатено со еценцијалната аминокиселина Л- лизин, потребни за нормален раст и развој на децата.
  845,00 ден
  i h
  *
  *
  *