Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  KINESIO - ленти GOLD 5cmx5m

  Производител: KINESIO
  KINESIO ленти. Наменет за поддршка на истегнати мускули на грбот, болки во долниот дел на грбот, лумбаго и ишијас.
  824,00 ден
  i h
  *
  *
  *