Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  KINESIO

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на KINESIO - ленти CLASIC 5cmx4m

  KINESIO - ленти CLASIC 5cmx4m

  KINESIO ленти. Наменет за поддршка на истегнати мускули на грбот, болки во долниот дел на грбот, лумбаго и ишијас.
  726,00 ден
  Слика на KINESIO - ленти GOLD 5cmx5m

  KINESIO - ленти GOLD 5cmx5m

  KINESIO ленти. Наменет за поддршка на истегнати мускули на грбот, болки во долниот дел на грбот, лумбаго и ишијас.
  824,00 ден
  Филтри Close
  Min: 726,00 ден Max: 824,00 ден
  ден726 ден824