Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  KOLAGEN 11000 PLUS FL.25mlx30

  Производител: QUEISSER PHARMA
  КOLLAGEN 11000 Plus од Doppelherz e колаген со сосема нова формула која помага при регенерација на 'рскавичното ткиво и содржи компоненти кои се важни за здравјето на мускулите,скелетот и заштита на коските.
  2.730,00 ден
  i h
  *
  *
  *