Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LA ROCHE-POSAY CICAPLAST BAUME B5 40ml

  Производител: LA ROCHE-POSAY
  Балзам кој содржи пантенол 5% и антибактериски агенси (бакар-цинк-манган).Ја смирува и обновува чувствителната и надразнета кожа,како и чувството на пецкање на кожата кај бебиња,деца и возрасни.Може да се нанесува на лице,тело и усни,два пати дневно,на претходно исчистена кожа.
  625,00 ден
  i h
  *
  *
  *