Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) 40ml

  Производител: LA ROCHE-POSAY
  Освежувачка гел-крем текстура наменета за корективна нега на кожа со изразени неправилности (црвенило,темни флеки).Обезбедува 24h хидратација и долготраен мат ефект,немасна,нелеплива,одлична подлога за шминка.Се нанесува наутро и навечер по темелно чистење на лицето со Effaclar gel.
  1.039,00 ден
  i h
  *
  *
  *