Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT MEDIUM SHADE 40ml

  Производител: LA ROCHE-POSAY
  Тонирана текстура наменета за корективна нега на кожа со изразени неправилности (црвенило,темни флеки),со зголемен ефект на изедначување на тенот.Обезбедува 24h хидратација и долготраен мат ефект.Се нанесува наутро и навечер по темелно чистење на лицето со Effaclar gel.
  1.135,00 ден
  i h
  *
  *
  *