Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME AP+ 200ml

  Производител: LA ROCHE-POSAY
  Балзам кој на кожата и ги враќа липидите.Против иритација и чешање.Во моментот смирува.Наменет за сува,многу сува,чувствителна,иритирана кожа и кожа склона кон алергии и атопија.Се нанесува еднаш на ден на лице и/или тело,брзо се впива и не ја масти кожата.Се препорачува да се користи со средство за бањање Lipikar Syndeta.
  1.149,00 ден
  i h
  *
  *
  *