Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ANTI ACNE LOTION with CLINDAMYCIN and CHAMOMILE EXTRACT 110ml

  Производител: FITOFARM
  Лосион за третман на проблематична кожа со акни и митесери.Содржи клиндамицин и екстракт од камилица.Ја смирува и чисти кожата,ги отстранува акните.
  257,00 ден
  i h
  *
  *
  *