Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ANTI AGE CREAM WITH COLLAGEN 50ml

  Производител: FITOFARM
  Специјален крем против стареење на кожата со колаген.Претставува идеална заштита за кожа,која почнува да губи влажност,се суши и ја губи виталноста.Состојките имаат специјален баланс кој дава ефект на затегната и ревитализирана кожа со свеж изглед.Особено се препорачува над 30 годишна возраст и во менопауза.Се нанесува наутро и навечер.За сите типови кожа.
  368,00 ден
  i h
  *
  *
  *