Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ANTI AGE EYE CONTOUR CREAM 30ml

  Производител: FITOFARM
  Крем за околу очи против стареење и појава на брчки.Овозможува долготрајна хидратација и заштита на кожата околу очите од предвремено стареење.Кожата станува мазна и еластична.Се употребува наутро и навечер,за сите типови на кожа.
  305,00 ден
  i h
  *
  *
  *