Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ANTI FRECKLES CREAM DARK SPOT CORRECTOR 50ml

  Производител: FITOFARM
  Биоактивен крем против пеги и флеки кои се резултат на различни штетни влијанија (сончеви зраци,намален имунитет).Кремата има двојно дејство:протективно (спречува појава на пеги и флеки) и регенеративно.Екстрактот од магданос заедно со природните растителни масла од бадем и невен ја подобруваат циркулацијата и исхраната на епителните клетки во површинските слоеви на кожата.За сите типови на кожа.Се нанесува наутро и навечер.
  349,00 ден
  i h
  *
  *
  *