Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA BYE BYE CELLULITE LOTION 500ml

  Производител: FITOFARM
  Термо млеко за тело со чили,кофеин и уреа.Се употребува за анти-целулит масажа која овозможува намалување на обемот,тонифицира и го обликува телото.При нанесување на производот,местото на апликација се затоплува.Не смее да се нанесува на отворени рани и оштетена кожа.Не се препорачува кај лица со оштетени вени и осетливи капилари.По употреба да се измијат рацете,за да не дојде во контакт со очите.
  699,00 ден
  i h
  *
  *
  *