Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL BASIL 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од босилек.Намалува чешање од убод на комарци,пчели и др.инсекти.Подобрува сјај и изглед на кожата и косата,ослободува од стрес,мигрена и депересија,стимулатор на ментална сила,помага во зараснување на рани,опекотини,модринки и лузни.
  289,00 ден
  i h
  *
  *
  *