Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL CORIANDER 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од кориандер.Зголемува либидо,елиминира вишок гасови од телото,помага во варење на храната и губење на телесната тежина,го елиминира непријатниот мирис во устата и телото.
  289,00 ден
  i h
  *
  *
  *