Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL EUCALYPTUS 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од еукалиптус.Го олеснува дишењето при настинка,,олеснува мускулна болка и болка во зглобови,поттикнува ментална активност,ослободува од стрес.
  149,00 ден
  i h
  *
  *
  *