Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL LAVENDER 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од лаванда.Смирува и релаксира,ублажува стрес и несоница,поддржува зараснување на изгоретини и посекотини,со антиалергени својства.
  177,00 ден
  i h
  *
  *
  *