Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL PINE 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од бор.Стимулатор на телото и расположението,ублажува респираторни проблеми&антиоксидант,ја подобрува состојбата на кожата,намалува алергии,воспаленија,мускулни болки,ароматичен освежувач и прочистувач на воздухот.
  128,00 ден
  i h
  *
  *
  *