Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL ROSEMARY 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од рузмарин.Подобрува раст и јачина на коса,ја тонира и хидрира кожата,поттикнува ментална активност,смирува и ослободува од стрес,поттикнува имунитет,стимулира циркулација,намалува болка.
  177,00 ден
  i h
  *
  *
  *