Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL TEA TREE 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од чајно дрво.Се употребува против вирусни,габични и бактериски инфекции,редуцира првут и опаѓање на коса,помага во побрзо зараснување на рани,го зајакнува имуниот систем,стимулира крвна циркулација и секреција на хормони,антисептик,се употребува и против акни.
  284,00 ден
  i h
  *
  *
  *