Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL THYME 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од мајчина душица.Забавува симптоми на стареење,намалува воспаление при треска,заздравува рани и елиминира лузни,штити од микробни и бактериски инфекции.
  350,00 ден
  i h
  *
  *
  *