Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - ESSENTIAL OIL YLANG YLANG 10ml

  Производител: FITOFARM
  Етерично масло од иланг-иланг.Зголемува либидо,смирува и релаксира,ублажува стрес и депресија,го зајакнува нервниот систем,намалува крвен притисок,спречува себореа и внатрешни инфекции.
  689,00 ден
  i h
  *
  *
  *