Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA MAMMA ANTI STRETCH MARKS CREAM 125ml

  Производител: FITOFARM
  Крем против стрии со двојно дејство: спречува појава на стрии и ги намалува и корегира веќе постоечките.Комплексот од природни состојки ја омекнува и навлажнува кожата,ја подобрува циркулацијата на крвта и помага во регенерација на врзивното ткиво.Употреба: се нанесува наутро и напладне на засегнатите делови од телото или каде постои можност од појава на стрии со нежно масирање до потполно впивање на кремот.
  327,00 ден
  i h
  *
  *
  *