Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - NUTRI ACTIVE NIGHT CREAM 50ml

  Производител: FITOFARM
  Ноќен крем за нормална и сува кожа кој длабоко ја храни и регенерира кожата.Го отстранува заморот од дневниот стрес.Маслениот екстракт од невен ја епителизира и смирува иритираната и уморна кожа.Растителните екстракти од бадем и маслинка со магнезиумот ја подобруваат циркулацијата на крвта во кожата и го подобруваат антиоксидативниот ефект.Ја зголемува еластичноста на кожата со долготраен тонизирачки ефект.Се нанесува навечер.
  318,00 ден
  i h
  *
  *
  *