Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - REVITALIZING CREAM WITH GOJI,VITAMIN E,Q10 50ml

  Производител: FITOFARM
  Ревитализирачки крем за сите типови на кожа кој ја заштитува кожата од оштетувањата предизвикани од слобдните радикали.Го стимулира обновувањето на клетките на кожата и ја подобрува нејзината виталност.Ја обновува еластичноста и ја затегнува кожата.Се нанесува наутро и навечер.
  365,00 ден
  i h
  *
  *
  *