Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  LEA - SET (Skin care & cleansing milk 200ml + Hydra active Day cream 50ml)

  Производител: FITOFARM
  ЛЕА СЕТ,содржи млеко за нега и чистење на кожа и дневен хидрантен крем кој овозможува долготрајна хидратација,ги обновува еластичноста и тонусот на кожата,ја освежува и измазнува кожата.
  284,00 ден
  i h
  *
  *
  *