Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  Natur Produkt Pharma Sp. z.o.o

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на DETRICAL 1000 x 60 обложени таблети

  DETRICAL 1000 x 60 обложени таблети

  Диететски производ кој придонесува за одржување на здрави коски, нормална мускулна функција и за нормална функција на имуниот систем. За диететско регулирање кај лица со остеопенија, остеопороза, автоимуни, кардиоваскуларни, малигни болести и други состојби и болести кај кои е неопходен надомест на витамин Д. Витаминот Д го намалува ризикот од настанување на скршеници, ја подобрува нервномускулната функција и го намалува ризикот од паѓање.
  319,00 ден
  Филтри Close