Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD GEL ZA MASAZA 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Озониран гел за масажа.Освен озонирано маслиново масло содржи и други погодни масла кои помагаат при ревитализација на кожата, а особено масло од рузмарин, кантарион, бибер, нане, еукалиптус и ѓумбир.
  1.612,00 ден
  i h
  *
  *
  *