Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD GEL ZA NEGA NA KOSA 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Помага при проблеми со скалпот, опаѓање на косата и масна коса. Освен озонирано маслиново масло, содржи и масло од лук, бадем и Алое вера.
  1.612,00 ден
  i h
  *
  *
  *