Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD HIDRANTNA KREMA 15SPF 50ml

  Производител: DERMOLINK
  15 СПФ хидратантна крема со озон и алое вера.Благодарение на комплексот за навлажнување кој потекнува од озонираното масло, хијалуронската киселина и Алое вера,овозможува влажност на кожата до 12 часа и ја штити од стареење.
  1.364,00 ден
  i h
  *
  *
  *