Пребарување
Сите категории
  Menu Close

  OZONE GOLD KREMA PROTIV BOLKA (FIX) 50ml

  Производител: DERMOLINK
  Озонирана крема против болка.Освен озонирано маслиново масло содржи и масло од мајчина душица, рузмарин, главоцветници, пеперминт, црно семе, нане, камфор, еукалиптус, бадем, каранфилче,палисандрово дрво и ѓумбир.Помага при ревматска болка,болки во колена,зглобови,мускули,болки во половината и вратот.Помага и при мигрена, синуси и главоболка предизвикана од стрес.
  682,00 ден
  i h
  *
  *
  *